ZAWODY PŁYWACKIE JELENIA + ZIELONA GÓRA

enlightened W dniach 27 - 28 kwietnia 2013 MKP ATOL Oleśnica organizuje wyjazd na zawody pływackie do Jeleniej i Zielonej Góry. Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników i rodziców do licznego udziału w zawodach.

Wyjazd planowany jest w dniu 27 kwietnia (sobota) o godzinie 8:00 (zbiórka 7:45) z parkingu OKR ATOL. W tym dniu bierzemy udział w XIII OTWARTYCH ZAWODACH PŁYWACKICH O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA JELENIEJ GÓRY. Po zakończonej rywalizacji udajemy się bezpośrednio do Zielonej Góry, gdzie planowany jest nocleg, a w niedziele startujemy w MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH DZIECI "GOTOWI DO BOJU"

Osoby chętne do wzięcia udziału w zawodach, proszone są o dostarczenie zgody (do pobrania w zakładce DOKUMENTY) na wyjazd trenerowi  Marcinowi Hejningerowi do nieprzekraczalnego terminu 17 kwietnia (środa). Udział w zawodach jest bezpłatny - opłatę startową i transport pokrywa MKP ATOL. Zawodnicy w całości pokrywają koszt noclegu i wyżywienia - około 70 zł.

Dodatkowo prosimy zdecydowanych rodziców o wpłatę na konto Klubu kaucji w wysokości 30 zł (do 17.04) z dopiskiem JELENIA/ZIELONA. Kauacja będzie zwrócona (odjęta od wpłaty za miesiąc Maj), w momencie pełnego uczestnictwa dziecka w zawodach.

Komunikaty organizacyjne zawodów znajdują się poniżej:

http://live.omegatiming.pl/rutkowski/2013/04_28_zielona/komunikat.pdf

http://live.omegatiming.pl/nadobny/2013/04_27_jelenia/komunikat.pdf

niedziela, Kwiecień 7, 2013 - 18:30